משפט אזרחי

 

במידה ואתם עומדים בפני הקמת עסק חדש, יישום רעיון עסקי חדש, מיזם אינטרנט, סטראט- אפ, ייסוד חברה, הקמת שותפות, ייבוא מוצרים לארץ, הקמת זכיינות, שיווק והפצה של סחורה או כל פעולה מסחרית שהיא, אתם חייבים להסדיר את זכויותיכם ומערכות היחסים עם השותפים שלכם או בעלי הזכויות והמזכים בהסכם ברור בכתב אשר יענה על כל סוגיה קיימת או עתידית הנובעת מההתקשרות, הרעיון או העסק – חדש או ישן.

אי הסדרת הזכויות או מערכות היחסים, עלולים לגרום לכם בעתיק לנזקים אדירים שעל מנת לתקן או להסדיר אותם, אתם עלולים למצוא עצמכם נגררים להליכים משפטיים יקרים, ארוכים ומיותרים.

המשרד מעניק ליווי משפטי ליזם, לחברה, שותפות או כל התאגדות אחרת משלב הקמת התאגיד, ההסכמים הנלווים לו, הסכם מייסדים, שותפים, שיתופי פעולה, משקיעים, סודיות, פיתוחי מוצר ותוכנה, שיווק, הפצה, ייבוא, זכיון וכו'.

כיום, בתי המשפט למדו להעריך ולכמת זכויות קניין רוחני של בעל דין כגון רעיון עסקי או מוניטין, ואי הסדרתם מראש ובכתב עלול לעלות לכם ביוקר רב.

הסכם מסחרי טוב, מסדיר את כל מערכות היחסים בין הצדדים – הן בפן המסחרי והן בפן המשפטי.

בנוסף, המשרד מעניק שירותי הקמה ופירוק חברות לרבות בסכסוכים משפטיים הנובעים מקשיים או בעיות אחרות במסגרת החברה או השותפות וסכסוכי שותפים.