עו"ד ארז הימן   |   עו"ד ונוטריון

משרד עו"ד ארז הימן הינו משרד בוטיק המספק שירות אישי מקצועי ואדיב מזה כ -18 שנים. הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים שהתווה המשרד, ובראשם שירות משפטי יסודי, מוקפד ואיכותי, שאיפה למצוינות ומקצועיות ללא פשרות. ערכים אלה מנחים את המשרד ומהווים נר לרגליו תוך כדי מתן כבוד ונאמנות ללקוח. במהלך שנותיו צבר המשרד ידע עשיר, ניסיון רב ומוניטין בטיפול בקשת רחבה של תחומים משפטיים, תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר.

המשרד נותן שירות וייעוץ משפטי ליחידים, חברות פרטיות וחברות ציבוריות

המשרד מספק שירותים משפטיים בתחומים הבאים:

מקרקעין ונדל"ן : ייצוג משפטי בתחומי המקרקעין : הסכמי מכר ורכישה ,מיסוי מקרקעין, רישום בטאבו, הסכם שכירות, קבוצות רכישה, תמא 38 ועוד…

הוצאה לפועל : גביית חובות, איחוד תיקים, פשיטות רגל, ייצוג חייבים בהליכי פש"ר, עיכוב יציאה, מוגבל באמצעים ועוד…

משפט אזרחי/מסחרי : חוזים, עריכת צוואות, תביעות כספיות, פירוק חברות ועוד…

שירותי נוטריון : יפוי כוח נוטריוני

המשרד מעניק פגישת ייעוץ ראשונית להערכת סיכוי התביעה ללא תשלום !

ניתן לפנות בטלפון או דרך יצירת דף קשר נשמח לעמוד לשירותכם !

שירותי נוטריון

המשרד עוסק בין היתר במתן שירותים נוטריונים. משרדנו ערוך לספק תרגום נוטריוני במהירות, דיוק ויעילות מרבית ובמקרים דחופים אף באופן מיידי.

יפוי כח נוטריוני

יפוי כוח נוטריוני הינו ייפוי כוח שייחודו בכך שהוא נחתם בנוכחות נוטריון. לאחר שהנוטריון מזהה כי האדם החותם על המסמך הינו אותו אדם שפרטיו מופיעים בגוף המסמך, מאשר הנוטריון בכתב כי הוא זיהה את החותם ומאמת את חתימתו.

יפוי כח נוטריוני נדרש בעיקר בשלושה מקרים:

משכנתא: הבנק המלווה נותן ללווים יפוי כח לטובת הבנק ומורה ללווים להחתימו בפני נוטריון.

רכישה מקבלן: אישור זה ניתן על גבי מסמך רשמי של המדינה – ללא קשר לאישורו הנוטריוני. האישור יתנן מאת הענף לאימות מסמכים ציבוריים של החטיבה הקונסולרית במשרד החוץ.

נסיעה לחו"ל: במקרים רבים בהם צפויה לאדם נסיעה ממושכת לחו"ל, משאיר אחריו הנוסע ייפוי כח נוטריוני לקרוב משפחה או אדם אחר עליו הוא סומך המאפשר למקבל יפוי הכח לעשות בשמו ובמקומו של החותם פעולות מסוימת או סדרת פעולות בהתאם לרצונו של הנוסע..